Zapraszamy na Ostatki 2021!

18.11. Sabina Kurek i Tomek Stężalski

Sabina i Tomek tworzą od kilku lat duet wykonujący swoje kompozycje oraz własne aranżacje znanych piosenek. Zespół wyróżnia się interesującą barwą głosu i niesamowitym brzmieniem gitary.

Sabina Kurek – śpiew
Tomek Stężalski – gitara

19.11. No Stress

Przez kilka lat działalności zespół uzyskał charakterystyczne brzmienie oparte na oryginalnym brzmieniu gitary, organów hammonda, wytrawnej grze perkusisty i interakcjach między muzykami. Na repertuar składają się utwory jazzowe, latynoskie oraz niecodzienne aranżacje piosenek pop.

Marek Konieczny – gitara
Marek Murias – organy
Tomek Nosal – perkusja

20.11. JG Tango Project

Jeden z kilku zespołów w Polsce wykonujących utwory Astora Piazzolli. Tango argentyńskie w nowoczesnym i oryginalnym wydaniu.

Jacek Gajdek – gitara
Marek Murias – akordeon
Zdzisław Ziarkiewicz – kontrabas

25.11. MiK Acoustic

MiK Acoustic – projekt muzyczny poruszający się po szerokim spektrum muzyki akustycznej. Zespół w szybkim tempie rozwija swoje skrzydła, zyskując uznanie coraz większego grona widzów. Repertuar: Sting, George Michael, Jason Mraz, James Blunt, John Mayer i wiele innych.
Michał Pietrucha – śpiew
Jakub Ostrowski – gitara

26.11. Michał Bar i Stefan Ryszkowski

Duet specjalizuje się w światowym repertuarze w gatunkach jak pop, blues oraz country. Gitarowe brzmienie i oryginalne męskie wokale.

Michał Bar – śpiew, gitara
Stefan Ryszkowski – śpiew, gitara

27.11. Renata Jakubowska i Stefan Ryszkowski

Muzycy zaprezentują standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej. Wykonają również utwory z kręgu muzyki francuskiej i brazylijskie bossa novy. Delikatny śpiew Renaty i aranżacje Stefana wspaniale umilą spędzony czas w restauracji.
Renata Jakubowska – śpiew
Stefan Ryszkowski – gitara